Nasza firma

„Wyleżałek i Wyleżałek” to firma, która istnieje od 1996 roku,. Lata doświadczeń pozwoliły na ugruntowanie pozycji na rynku motoryzacyjnym, transportowym i przemysłowym w zakresie dystrybucji głównie olejów i środków smarnych. Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem produktów marki Shell od ponad 20 lat.

Stale poszerzamy nasz asortyment, co jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie. Oferta naszej firmy to: oleje, smary, filtry, części samochodowe, oświetlenie, akumulatory, płyny eksploatacyjne, chemia samochodowa i warsztatowa, artykuły BHP, AdBlue.

Naszym kluczem do sukcesu są relacje. Dbamy o to, aby utrzymywać pozytywny kontakt z każdym klientem. Słuchamy potrzeb, szukamy rozwiązań oraz doradzamy, w jaki sposób wykorzystać zaplanowany budżet. Jesteśmy dyspozycyjni, dzielimy się wiedzą, a wykwalifikowana kadra jest naszym atutem.

Mamy pasję, angażujemy się, sprzedajemy produkty najwyższej jakości zachowując korzystną politykę cenową, a rozbudowane centrum magazynowe zapewnia dostępność towaru. Można nam zaufać – nasze rozwiązania pozwolą Ci sprawnie funkcjonować bez przerw w Twoim biznesie.

Do góry